Zaštitimo sebe i druge od infekcije koronavirusom!
November 4, 2020
Tvrtka Muraplast d.o.o. iz Kotoribe donirala Zavodu za hitnu medicinu Međimurske županijeizolacijsku jedinicu BIO-BAG  za prijevoz pacijenata s visokozaraznim bolestima
November 30, 2020
Zaštitimo sebe i druge od infekcije koronavirusom!
November 4, 2020
November 30, 2020

DONACIJE U VRIJEME PANDEMIJE KORONAVIRUSOM

Hvala Vam što mislite na nas!

DONACIJE U VRIJEME PANDEMIJE KORONAVIRUSOM

Zahvaljujemo svim donatorima koji su na bilo koji način pomogli Zavodu za hitnu medicinu Međimurske županije.

Zaštita djelatnika Zavoda, a samim time i svih stanovnika Međimurske županije, pa i šire, naš je najveći prioritet i svaka pomoć u nabavci zaštitne opreme od velikog je značaja.

Zavod za hitnu medicinu Međimurske županije u 2020. i 2021. godini primio je donacije antivirusne zaštitne opreme i financijska sredstva namijenjena za borbu protiv pandemije koronavirusa.

Donatori koji su prepoznali važnost potreba Zavoda u suzbijanju pandemije koronavirusa dajemo u nastavku:

Ecolab d.o.o., Zagreb

Medical Intertrade d.o.o., Sveta Nedelja

Eko Međimurje d.d., Šenkovec

Infenso d.o.o., Čakovec

36 d.o.o., Čakovec

Šestan-Busch d.o.o, Prelog

Medicpro d.o.o., Čakovec

Motoreni trgovina i servis d.o.o., Nedelišće

Hilding Anders d.o.o., Prelog

Lateks d.o.o., Laduč, Šenkovec

Ytres d.o.o., Donji Kneginec

INA – Industrija nafte d.d., Zagreb

Švenda Tarmann Chemie d.o.o., Čehovec

Udruga inovatora Hrvatske, Zagreb

HAIX, Mala Subotica

APOLLO HR d.o.o., Sveti Križ Začretje

MURAPLAST d.o.o., Kotoriba

Elektroničar d.o.o., Zagreb

Optika Briljant, Čakovec

Ovim putem zahvaljujemo i djelatnicima Zavoda za hitnu medicinu Međimurske županije koji su uz obavljanje svojih redovitih funkcija i poslova u Zavodu, osigurali i doprinijeli realizaciji donacija.