Apel Zavoda za hitnu medicinu Međimurske županije
March 20, 2020
8. godišnjica Zavoda za hitnu medicinu Međimurske županije 17.04.2020. godine
April 20, 2020

Hvala Što Mislite Na Nas!

Zavod za hitnu medicinu Međimurske županije najljepše zahvaljuje Međimurskoj županiji i Stožeru civilne zaštite Međimurske županije na svoj zaprimljenoj zaštitnoj opremi.

Solidarnost na djelu upravo u najtežim i najgorim trenucima iskazala je i tvrtka iz Preloga „Hilding Anders “ donacijom zaštitnih maski djelatnicima Zavoda za hitnu medicinu Međimurske županije koji zahvaljuju na ovoj hvalevrijednoj donaciji.

Zaštitna oprema će dobro doći svim zdravstvenim djelatnicima koji se na prvoj crti i izravno susreću s ovom zahtjevnom epidemiološkom situacijom u borbi protiv koronavirusa.

Zaštita djelatnika Zavoda, a samim time i svih stanovnika Međimurske županije, pa i šire, naš je najveći prioritet i svaka pomoć u nabavci zaštitne opreme od velikog nam je značaja.